Wstęp >> Projekty
login password
RusoChinoFrancésInglésCastellano
Europa
Bliski Wschód
Azja
Ameryka
 
    ACM HISZPANIA, jako pierwsza firma oferująca zaawansowane wyposażenie techniczne, zrealizowała swoje projekty na czterech kontynentach: w Ameryce, Europie, Azji i Afryce.

    Między innymi, zrealizowaliśmy projekt i montaż największej szklarni w Europie o powierzchni ponad 12 hektarów. Poza tym, ACM HISZPANIA ma na swoim koncie najbardziej wyszukany pod względem technologicznym projekt na południu Azji, a konkretnie w Chinach, który powstał przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki szklarniowej i najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku
 
    Nasze osiągnięcia profesjonalne świadczą za nas, a możemy liczyć na wsparcie naszych Klientów - najlepszych firm, producentów z sektora warzywno-ogrodniczego w Europie, Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie. W tej chwili otwieramy nowe rynki, a - w odróżnieniu od naszej konkurencji – wiemy, jak zaadaptować technologię do potrzeb rynku i budżetu każdego z naszych Klientów.
   
    Na następnych stronach prezentujemy Państwu przykłady naszej pracy na całym świecie. Zapraszamy, by Państwo sami ocenili rezultaty.
Copyright ACM ESPAÑA © 2014 Site Map