Wstęp >> Wstęp
login password
RusoChinoFrancésInglésCastellano

ACM Szklarnie

ACM Szklarnie została założona w 1986 w San Javier (Hiszpania). W ciągu niespełna 30 lat firma przekształciła się w czołowego producenta szklarni ze szkła i tuneli foliowych w Hiszpanii.

Dlatego też, ACM Szklarnie może zaoferować Państwu pełną gamę następujących produktów:

Misja

ACM Szklarnie jest przodującą firmą na światowym poziomie w zakresie projektów szklarniowych pod klucz i projektów z użyciem siatek zacieniających. Oferuje kompletny wybór technologii wyposażenia i z uwzględnieniem nakładu rolniczego, jaki mogą Państwo potrzebować w celu uzyskania jak najlepszych oczekiwanych wyników - czy to odnośnie struktury szklarni ze szkła, czy też szklarni krytych folią, systemów monitoringu i kontroli, czy systemów kurtyn klimatycznych, systemów nawadniania i systemów ogrzewania. ACM jest firmą, której można zaufać ze względu na nasze doświadczenie oraz znajomość ogrodnictwa, uprawy kwiatów i rolnictwa. Jeśli chodzi o specyficzne potrzeby i zindywidualizowane projekty, Departament Projektów Pod Klucz przedstawi Państwu odpowiednie i optymalne rozwiązanie uwzględniające agro-technologię i wsparcie agronomiczne.

ACM Szklarnie oferuje różnorodne usługi w zakresie doradztwa i wsparcia technicznego:

  1. Analizy zdolności ekonomicznej przed dokonaniem zakupu
  2. Technologie ogrodnicze do zastosowania w szklarniach.
  3. Obszar konstrukcji, nadzór i integracja.
  4. Analizy agronomiczne - począwszy od planowania a skończywszy na zbiorze.
  5. Monitoring eksploatacji.
  6. Handel i logistyka produktu końcowego.

ACM Szklarnie jest pionierem i światowym liderem w zakresie szklarni, kurtyn, ogrzewania i projektów nawadniania kropelkowego. Ponadto, jesteśmy jedną z bardziej tradycyjnych - a zarazem innowacyjnych - firm w świecie technologii ogrodniczych.

Związani z każdym projektem

Każdy z projektów ACM Szklarnie może przynieść Państwu zyski dzięki naszej wszechstronnej wiedzy technicznej, doświadczeniu i światowej obecności firmy ACM. Możemy zaoferować szeroką wiedzę na temat warunków rynkowych, uprawy i klimatu każdego z regionów.

ACM Szklarnie - poprzez szeroką znajomość warunków regionalnych i rynkowych naszych klientów oraz w połączeniu z własnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi - osiąga i rozwija optymalne rozwiązania technologiczne dla szklarni wszystkich naszych klientów.

Prezencja

ACM Szklarnie jest obecna ze swoimi projektami szklarni w ponad 20 krajach. Posiadamy trzy fabryki produkcyjne na poziomie światowym i cieszymy się znaczącą obecnością międzynarodową w zakresie sprzedaży za pośrednictwem naszych dystrybutorów.

ACM Szklarnie jest firmą zorientowaną na export i rynki międzynarodowe, zatrudniającą bezpośrednio blisko 200 osób, z których ponad 10% pracuje w naszym Departamencie Badań i Rozwoju Nowych Technologii.

ACM CHINA
ACM SPAIN
Copyright ACM ESPAÑA © 2014 Site Map